کوکاکولا را به جای جرم گیر توالت استفاده کنید

در حالی که می‌توان از WD 40 برای تعدادی از کاربردهای مفید در خانه استفاده کرد، به ویژه در نرم کردن زنگ‌زدگی و رسوبات آهکی در توالت (و حمام) خوب است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را روی قسمت مورد نظر توالت اسپری کنید، چند دقیقه صبر کنید، سپس آن را با برس توالت تمیز کنید.

لکه‌های آب سخت اگر از بین نروند می‌توانند بسیار ناخوشایند به نظر برسند و باعث می‌شود توالت کثیف‌تر از آنچه هست به نظر برسد همچنین می توانید WD 40 را در حمام یا سینک برای مقابله با همین مشکل اسپری کنید لکه های آب سخت و رسوبات آهک را از بین می برد و توالت شما را بسیار روشن تر نشان می دهد.

آیا کوکاکولا رسوبات آهک را از توالت پاک می کند و یک جرم گیر توالت است؟
چند روش برای حذف آهک از توالت شما وجود دارد و استفاده از کوکاکولا ممکن است عجیب ترین آنها به نظر برسد با این حال، شاید حتی عجیب تر از آن نیز یکی از روش هایی است که کار می کند.

 

جرم گیر توالت

دلیل این امر به دلیل خواص اسیدی ملایم نوشیدنی است اگر از طرفداران کوکاکولا هستید، ممکن است ایده برداشتن یک بطری و ریختن آن در توالت را دوست نداشته باشید، اما ممکن است از اینکه چگونه به طور موثر لکه های آهک را پاک می کند، شگفت زده شوید این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1: بطری باز را در اطراف لبه کاسه توالت هدایت کنید، مطمئن شوید که هر جایی که نیاز دارید را بپوشاند.
مرحله 2: باید کمی به آن زمان بدهید تا به عنوان یک ماده آهک‌زدا شروع به کار کند، بنابراین بگذارید مدتی در کاسه بماند.
مرحله 3: حالا توالت را بشویید و اسید موجود در کوکائو، رسوب آهک کاسه توالت را شل می کند. سپس بیشتر آن باید با جریان آب شسته شود.
مرحله 4: می توانید این روند را تکرار کنید تا زمانی که توالت به همان اندازه که می خواهید تمیز شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.