چگونه و چه زمانی انار را در حیاط خلوت بکارید!

انار درختچه ای توت/درخت کوچکی است که میوه هایی تولید می کند که حاوی دانه های خوراکی کوچکی است. این دانه ها برای شما فوق العاده سالم هستند! آنها نه تنها در پاییز میوه های خوشمزه و سالمی تولید می کنند، بلکه در اوایل تابستان گل های قرمز روشن و زرق و برق دار ارائه می دهند! انار در آب و هوای گرمتر (مناطق 7-12) رشد می کند، اما می توان آن را در خارج از این مناطق رشد داد و معمولاً در گلدان های داخل خانه یا گلخانه ها رشد می کند زیرا به سرما حساس است. این پست وبلاگ به شما نشان می دهد که چگونه می توانید انار را در حیاط خلوت خود در صورت سازگاری با آب و هوا یا در صورت نیاز در داخل خانه پرورش دهید.

خرید و فروش رب انار اروم آدا بالا رفته است.

روش صحیح کاشت درخت انار + اطلاعات در مورد پرورش و تکثر از صفر تا صد

بادمجان شکم پر با گوشت چرخ کرده و رب انار

درختچه ها، درختان انار  بهتر است بعد از آخرین سرمای بهاری یا 8 هفته قبل از اولین سرمای پاییزی کاشته شوند. سوراخی به اندازه دو برابر گلدانی که درخت انار شما در آن آمده است حفر کنید. بین هر درخت حداقل 15 فوت فاصله دهید. حتماً در جایی بکارید که آفتاب کامل داشته باشد. مراقب باشید که متوجه شوید چه گیاهانی در اطراف آن منطقه وجود دارد، به بخش گیاهان همراه در زیر مراجعه کنید. آبیاری هفتگی اگر در منطقه خنک‌تری هستید که انار در فضای باز زنده نمی‌ماند، می‌توانید از یک گلدان هوشمند 10 گالن یا بزرگتر به عنوان کیسه درخت استفاده کنید تا بتوانید در صورت نیاز بین داخل و خارج از خانه منتقل کنید.

در طی سال های اخیر رب انار سمنان طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

گیاهان همراه:
کاشت همراه بخش حیاتی باغبانی ارگانیک است. گیاهان همدم با جذب حشرات مفید، دفع آفات یا تامین مواد مغذی، سایه یا حمایت به رشد دیگران کمک می کنند. گیاهانی هم هستند که دوست ندارند در کنار هم باشند. برخی از گیاهان بیش از حد بلند می شوند و می توانند سایه زیادی برای گیاه شما ایجاد کنند. گاهی اوقات گیاهان خاصی آفات مشابهی را جذب می کنند، بنابراین مهم است که آنها را جدا کنید. گیاهان مخصوصاً گیاهان همراه عالی هستند زیرا به دفع آفات از گیاهان دیگر شما کمک می کنند طرز تهیه آلبالو خشکه با رب انار بسیار لذیذ می شود.

آفات می توانند یکی از سخت ترین چالش هایی باشند که در باغ با آن مواجه می شوید. ما در تلاشیم تا غذا را بدون استفاده از آفت کش پرورش دهیم و خوشبختانه راه حل های طبیعی برای اکثر این آفات بد وجود دارد! آفات ذکر شده در زیر آفات رایج زردآلو هستند:

شته ها
آهو
کرم های میوه
حشره پا برگ
شپشک آرد آلود
خرگوش ها
مقیاس
سنجاب ها
تریپس

 

برداشت:
بعد از حدود 2 تا 5 سال می توانید برداشت را از درخت انار و درخت سیب قرمز خود شروع کنید. انار را به محض رسیدن می توان برداشت کرد. زمانی که به رنگ پوست مناسب خود رسیدند و احساس سنگینی کردند، می توانید متوجه شوید که رسیده اند. این انارها را از درختچه/درخت جدا کنید و ساقه را با میوه کنار بگذارید.

آشپزی و غذا خوردن!
انار را می توان تا 6 ماه در یخچال نگهداری کرد! می توانید با فریز کردن انار یا درست کردن ژله یا شربت آن را نگهداری کنید. انار را معمولا به عنوان آبمیوه می نوشند زیرا فواید زیادی برای سلامتی دارد.

تخریب بناهای غیرمجاز در اراضی زراعی کامیاران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.