چوب روسی شیراز برای پروژه های عظیم جهانی

اگر مطمئن نیستید که از کدام گونه چوب روسی شیراز برای پروژه های نجاری یا ساختمانی خود استفاده کنید، این راهنما به شما کمک می کند تا در مسیر درست قرار بگیرید.

همانطور که هر نجاری یا نجار DIY احتمالاً پیدا می کند، گونه های به ظاهر بی پایانی از چوب وجود دارد که می توان از بین آنها انتخاب کرد و چه در حال ساخت یک بانک کابینت آشپزخانه، یک سوله DIY، یک خانه پرنده یا یک عرشه حیاط خلوت باشید، انتخاب بهترین نوع چوب می تواند پروژه شما را ساخته یا خراب کند.

با انواع مختلف چوب برای انتخاب، پیدا کردن گونه مناسب برای نیازهای شما می تواند چالش برانگیز باشد و برای آشنایی با رایج‌ترین انواع چوب روسی دیوار که ممکن است بخواهند از آنها استفاده کنند، ویژگی‌های مشترک هر نوع، و پروژه‌هایی که هر کدام برای آنها مناسب‌تر است، آشنا شوید.

سدر یک چوب نرم معطر و به طور طبیعی مقاوم در برابر پوسیدگی و حشرات است که به دلیل زیبایی و دوام خود شناخته شده است.

از انواع درختان سوزنی برگ می آید که سروهای سفید و قرمز رایج ترین آنهاست و همانطور که از نام آن پیداست، سدر سفید رنگ پریده‌تر است و به رنگ خاکستری نقره‌ای خوش آب و هوا می‌رسد و سدر قرمز ظاهری کهربایی دارد و به رنگ قرمز مایل به قهوه‌ای عمیق و پر از آب در می‌آید.

صرف نظر از نوع، سرو بادوام و سبک است و برای انواع پروژه های بیرونی و داخلی استفاده می شود و سدر قرمز دانه‌بندی مستقیم‌تری دارد، اما سدر سفید به‌طور پیوسته‌تری لکه‌دار می‌شود و رنگ می‌کند.

به لطف خواص ضد پوسیدگی و دافع حشرات، الوار چوب گیلاس برزیلی برای نرده ها، عرشه ها، روکش کمد و کمد یا ساختمان صندوقچه عالی است و اما به خاطر داشته باشید که بیشتر سروها در زمین به خوبی عمل نمی کنند، اگرچه برخی از سروهای قدیمی و چوب دل می توانند سال ها دوام بیاورند.

صنوبر یا صنوبر داگلاس یک چوب روسی اصفهان نرم بسیار سخت و بادوام است که از گونه درختی به همین نام می آید و درختان صنوبر داگلاس بسیار بلند می شوند و اگر در جنگل به حال خود رها شوند به ارتفاع 200 تا 300 فوت می رسند و این چوب در برابر پوسیدگی و حشرات مقاوم است، اما نه به اندازه یک سدر.

 • منابع:
  1. 17 Types of Wood All DIYers Should Know
 • تبلیغات: 
  1. تولید روکش بسیار خوب
  2. خیار کاسه گل سبز با پرز و گل تاج زرد
  3. تحقیق دانشجویان پلی تکنینک برای آرد گندم
  4. شخصی با کارتن خانه ساخت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.