چرم مصنوعی پلی اورتان

از طرف دیگر، چرم مصنوعی پلی اورتان معمولاً فقط برای اثاثه داخلی توصیه می شود. Ultraleather یک انتخاب عالی برای صندلی های داخلی قایق و مصارف خانگی است. در دماهای بالا گرم نمی شود یا در سرما سفت نمی شود و ترک نمی خورد، و همین امر آن را به انتخابی عالی برای اثاثه یا لوازم داخلی خودرو نیز تبدیل می کند. Ultraleather Promessa یک مجموعه داخلی/خارجی است که برای اثاثه یا لوازم داخلی سطح بالا در داخل قایق‌های بادبانی، اثاثه داخلی خودروها و RV، اثاثیه منزل، بالشتک‌های پوشیده شده در فضای باز و موارد دیگر مناسب است.

هزینه
از آنجایی که  چرم طبیعی مصنوعی به صورت انبوه تولید می‌شود، معمولاً نسبت به چرم واقعی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است، به‌ویژه دانه‌های بالا و کامل. همچنین به راحتی از فروشگاه های پارچه و خرده فروشان آنلاین در دسترس است. اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید و به دنبال کاهش هزینه های تولید هستید، چرم مصنوعی بهترین گزینه شماست. هنوز هم ظاهری از چرم واقعی را در بیشتر جنبه ها با قیمت کاهش یافته ارائه می دهد. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که چرم مصنوعی معمولاً در حیاط فروخته می شود، در حالی که چرم واقعی توسط پوست فروخته می شود و معمولاً قیمت آن بر اساس فوت مربع است. پارچه های پلی اورتان معمولاً گرانتر از همتایان چرم مصنوعی وینیل خود هستند زیرا هزینه بیشتری در فرآیند تولید وجود دارد.

بدون شک چرم واقعی گرانتر از چرم بزی مصنوعی است. اما برای برخی از مردم، آنها این را به عنوان یک موهبت می دانند. اگر شما یک صنعتگر دوخت لوازم چرمی دست ساز هستید، می توانید از این واقعیت که با چرم واقعی کار می کنید با قیمت بالاتر روی محصولات خود به نفع خود استفاده کنید. با این حال، توجه داشته باشید که چرم واقعی دارای نقص هایی در پوست است که ممکن است بر طرح و طرح شما تأثیر بگذارد. این امر باعث ایجاد ضایعات بیشتر و هزینه بیشتر در قسمت های غیرقابل استفاده چرم می شود.

این واقعیت که هیچ دو تکه چرم طرح دار واقعی شبیه هم نیستند، منحصر به فرد بودن اقلام شما را فراهم می کند. آنها واقعاً منحصر به فرد هستند و برای مصرف کنندگانی که ایده خرید یک کالای منحصر به فرد را دوست دارند – چیزی که هیچ کس دیگری در جهان مالک آن نیست – این به عنوان یک نقطه فروش برای تجارت کوچک شما عمل می کند. با این حال، اگرچه کیفیت بدون مناقشه است، اما اقلام  چرم خام تبریزواقعی در بودجه همه نیست، بنابراین این می تواند تعداد افرادی را که می توانند محصولات شما را بخرند محدود کند.

 • منابع:
  1. This golf cart seat was upholstered in Morbern Allsport and Hexx fabrics
 • تبلیغات: 
  1. بهترین روشهای برگزیده برای شاد زیستن در چند سال اخیر!
  2. پسر ۲۰ ساله ای که با خوردن بیسکویت پیر شد
  3. کلوچه های خانگی که باعث پولدار شدن مادر خانه شدند
  4. بانویی که با پخت کیک زندگی خود را آتش زد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.