پوشاک مناسب از کجا تهیه کنیم

هنگام استفاده از پوشک، پوست نوزاد به طور کلی، به ویژه پوست نوزاد یا نوزاد، حساس، نرم و مستعد بثورات پوستی است. بسیاری از مردم تصور می‌کنند که پوشک‌های پارچه‌ای برای پوست مناسب هستند، اما ممکن است غیر از این نیز باشد. هر پوشکی که بدون اطلاع والدین برای مدت طولانی روی آن بماند یا نشتی داشته باشد، می تواند باعث ایجاد راش پوشک شود.

 

 

 

 

عنصر شیمیایی که محتویات را بدون نشت نگه می دارد، گردش هوا را نیز مسدود می کند و باعث می شود پوست کودک برای مدت طولانی در یک محیط مرطوب و مرطوب بماند، که محل نگهداری بیشتر میکروب هایی است که باعث عفونت می شوند.

توجه: لباس کودک مجلسی یک بیماری شایع در نوزادان در چند سال اول است که به طور منظم پوشک می پوشند. با این حال، به این معنی نیست که این وضعیت برای نوزادان دردناک نیست.

واقعیت شگفت انگیز شماره 3: آنها گران هستند
به طور متوسط ​​فرض بر این است که 6000 پوشک پلاس برای یک کودک استفاده می شود. قیمت هر پوشک در هند بین 10 تا 15 روپیه روپیه است که می تواند در دراز مدت گران باشد. در واقع، پوشک های یکبار مصرف گران هستند از پوشک های پارچه ای که می توان آنها را تمیز و استفاده کرد.

واقعیت شگفت‌انگیز شماره 4: آنها ممکن است آموزش پوتین را به تاخیر بیندازند
آموزش پوتین یک دستاورد بزرگ برای والدین و کودکان است. کودکی که پوشاک کودک می‌پوشد تقریباً تا 3 سالگی آموزش دیده است. تحقیقات نشان می‌دهد کودکانی که از پوشک پارچه‌ای استفاده کرده‌اند، خیلی زودتر از کودکانی که از پوشک‌های یکبار مصرف استفاده کرده‌اند، آموزش می‌بینند. اما کودکی که تا به حال از پوشک استفاده نکرده است، از 6 ماهگی به آموزش لگن می پردازد.

واقعیت لباس بچه گانه شگفت انگیز شماره 5: آنها برای چیزهای غیر معمول استفاده می شوند
پوشک فوق العاده جاذب است و می تواند برای برخی از درمان های سریع استفاده شود. به عنوان مثال، نشتی در شیر آب را می توان به طور موقت برطرف کرد یا با فشار دادن روی داخل پوشک می توان به سرعت از شر آب روی میز ناهار خوری خلاص شد. همچنین می توان از آن برای پرورش برخی از انواع گیاهانی که نیاز به نگهداری آب برای مدت طولانی دارند استفاده کرد.

واقعیت شگفت انگیز شماره 6: آنها با زمان بدون پوشک درگیر می شوند
اهمیت زمان بدون پوشاک بچه گانه پس از معرفی پوشک های یکبار مصرف به اوج خود رسیده است. آنها آنقدر راحت هستند که والدین اغلب اوقات بدون پوشک را برای کودک فراموش می کنند و 24 ساعت شبانه روز در آن نگه داشته می شوند. اگرچه تعویض به موقع آن به کودک آسیبی نمی رساند، اما مدتی هوا در طول روز برای پوست حساس توصیه می شود.

آیا شما یک والدین جدید هستید که برای تعویض پوشک کودک خود مشکل دارند؟ این ویدیو توضیح می دهد که چگونه می توانید پوشک کودک خود را به روش صحیح تعویض کنید.

  • منابع:
  1. 2 Did you know diapers may delay potty training? These 6 facts about your baby’s diapers will surprise you
  • تبلیغات:
  1. طلای خالص معادن جهان
  2. زالو برای درمان بیماری های خاص
  3. آجیل فروشی که یک شبه راه صد ساله را پیمود.
  4. فروش مکمل بنزین کاربراتور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.