نایلون زباله از چوب تهیه شده است

وقتی صحبت از وسایلی می شود که برای پیاده روی در کوله پشتی خود قرار می دهید، کیسه زباله رولی معمولی خانگی اغلب نادیده گرفته می شود، اما ما چند کاربرد از آنها داریم که شاید قبلاً به آنها فکر نکرده باشید که در اینجا 8 روش وجود دارد که می توانید از کیسه های زباله در سفر بعدی خود بیشترین بهره را ببرید.

بسته بندی آستر
بسته ضد آب ندارید اما باید وسایل خود را خشک نگه دارید؟ سعی کنید یک کیسه زباله رولی پایدار در بسته خود قرار دهید و وسایل خود را داخل کیف قرار دهید.

بسته بندی آستر

پوشش بسته
برای کسانی از شما که ترجیح می دهید آب را از بسته خود دور نگه دارید، سعی کنید با استفاده از کیسه زباله یک کاسه بسازید.

این ممکن است کمی به تمرین نیاز داشته باشد، بنابراین بهتر است قبل از انجام آن در باران شدید، آن را در خانه امتحان کنید. در حالی که احتمالاً کامل نخواهد بود، اما می تواند به جلوگیری از خیس شدن کامل محتویات کیف شما کمک کند.

کیسه های خشک (نوعی)
حتی اگر هوابندی کیسه زباله بند دار سخت است، اما می توان از آنها برای خشک نگه داشتن وسایل خاص مانند کیسه خواب استفاده کرد.

استفاده از کمی چسب می تواند به حفظ امنیت رول کمک کند و احتمال نشتی آن کمتر شود.

پانچو
چند سوراخ در آن مکنده ایجاد کنید و آن را مانند هفته مد پاریس بپوشید و به یاد داشته باشید، اعتماد به نفس می تواند ظاهر را حفظ کند. با افتخار بپوشش

دامن بارانی
در امتداد درز پایین برش دهید و از بند کشی روی کیسه های زباله آشپزخانه استفاده کنید تا دور کمر را ببندید و ایده آل برای جلوگیری از خیس شدن و سرد شدن پاهای شما در حالی که آب از ژاکت شما خارج می شود.

اگر فکر می کنید ممکن است بخواهید روی دامن باران سرمایه گذاری کنید، این یک راه عالی برای آزمایش آب است.

صندلی ضد آب
بدون نیاز به مونتاژ! کیسه را روی جایی که می خواهید بنشینید بگذارید تا باسنتان خشک بماند و متأسفانه، هیچ بالشتکی برای گرم نگه داشتن آن نیز وجود ندارد.

برزنت و پد چادر
پایین چادر یا پد زمینی خود را با قرار دادن چند کیسه زباله در زیر آن در صورت بارندگی غیرقابل پیش بینی خشک نگه دارید. همچنین می‌توانید از چوب‌ها یا میله‌ها برای ساختن برزنت اضطراری در صورت ناامید شدن از باران استفاده کنید.

برزنت‌های کیسه زباله و لنت‌های زمینی می‌توانند به اندازه کافی کار کنند (و حتی کمک می‌کنند شن و ماسه از وسایل شما دور نشود).

کیسه زباله
چه، فکر کردی ما آن را از لیست حذف می کنیم؟ به یاد داشته باشید که زباله های خود را در هر پیاده روی بسته بندی کنید!

 • منابع:
  1. 8 Uses for Trash Bags on Trail

 • تبلیغات: 
  1. فردی که با استفاده از کمربند چرم توانست اسب وحشی را رام کند!!
  2. گوگرد انعطاف پذیری حالت اکسیداسیون
  3. چرم سازی مدرن
  4. تلخی لیمو عمانی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.