مایع ظرفشویی تست 4 لیتری تپش قلب شما را بالا می برد

همانطور که می دانید مایع ظرفشویی تست 4 لیتری که برای شستن ظروف با دست استفاده می شود نیازی به استفاده در ماشین ندارد زیرا مقدار قابل توجهی کف تولید می کند.

ماشین ظرفشویی به محصول خاصی بر اساس سورفکتانت های غیر کف کننده نیاز دارد. در طول دهه ها، این محصول در بشکه، به صورت پودر، مانند مواد شوینده لباسشویی توزیع می شد.

به دلایل مد، بازاریابی و راحتی، امروزه اکثر برندهای محصولات ظرفشویی ترجیح می دهند این محصولات ماشین ظرفشویی را به شکل دوز که معمولاً به شکل قندهای درشت تولید می شوند.

به فروش برسانند، در حالی که برخی از تولید کنندگان ماشین ظرفشویی توصیه می کنند از این محصولات از پیش دوز شده خودداری کنند و محصولات جداگانه ای را توصیه می کنند.

بنابراین ما محصول شستشو را به اشکال مختلف پیدا می کنیم.در پودر یا مایعی که خودتان دوز مصرف کنید.
در قرص های جامع همه در یک، به طور معمول، تمام محصولات لازم برای کارایی و عملکرد مناسب ماشین ظرفشویی (شوینده. آبکش مایع. نمک ضد سنگ آهک).

اما این دوز بر اساس به معنای خطر مصرف بیش از حد مواد شوینده، به ویژه برای ماشین های ظرفشویی کوچک تعریف  در طب چینی بسیار ساده است.

مایع

تمام مایعات و مایعات آلی (به استثنای مواد زائد مانند ادرار) که در بدن ما یافت می شود. کلمه چینی در عوض از دو بخش تشکیل شده است که دو کیفیت مختلف مایعات بدن را توصیف می کند

جین (که دارای سه قطره آب در سمت چپ و جزء در سمت راست است که نماد حرکت سیال قلم مو است) نشان‌دهنده مایعات یانگ بیشتر است، بنابراین سبک‌تر، شفاف‌تر، کمیاب‌تر و در خارج از بدن اعمال می‌شود.

هنوز هم امروزه، در چینی مدرن، این کلمه به معنای بزاق یا عرق است.

(که دارای سه قطره آب در سمت چپ و کاراکتر  به معنی شب در سمت راست است) نشان دهنده مایعات یین بیشتر است، بنابراین سنگین تر، کدر تر، متراکم تر و در داخل بدن کار می کند. در چینی مدرن، این کلمه به معنای مایع به معنای گسترده
مایعات بدن پنج عملکرد اصلی دارند.

مرطوب کردن، تغذیه، مشارکت در تشکیل خون، دفع مواد زائد (از طریق ادرار، بازدم، تعریق)، حفظ تعادل یین یانگ بدن، هم در فیزیولوژی و هم در آسیب شناسی.
جین و Ye به طور کلی این عملکردها را انجام می دهند، اما هر یک از دو دسته سهم کمی متفاوت را ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.