لباس مجلسی یک فرد را در دنیا مشهور ساخت

این مطالعه با تجزیه و تحلیل اندازه پارچه ، خاصیت کشش و فشار لباس برای سازه های مختلف بافتنی ، طراحی و توسعه مؤثر محصولات مختلف فشرده سازی کشش را تسهیل می کند.

توجه نمایید که جیوه قرمز می تواند مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرد و همواره مشتریان را از سراسر دنیا به سوی خود جلب نماید

چهار نوع پارچه با پلی استر SCY (نخهای پوشیده از تک) بافتنی شدند. سپس اندازه پارچه از جمله وزن و ضخامت ، خصوصیات کشش (کشش ، بازیابی الاستیک) و فشار لباس برای تجزیه و تحلیل روابط متقابل آنها اندازه گیری شد. مقایسه اندازه پارچه نشان داد که شناور نخ باعث کاهش هر دو نمونه و نمونه های دزدی شده است.

همواره لباس مجلسی شیک به عنوان یک پوشش مناسب و بسیار ایده آل برای شما تهیه شده است و می تواند مورد استفاده قرار بگیرد

علاوه بر این ، همپوشانی نخ باعث آزادی در دوره و کوچک شدن در Wale-vale به دلیل Tuck شد. چگالی بالا ناشی از انقباض در دوره عاقلانه به دلیل شناور نخ به جای همپوشانی بر وزن و ضخامت پارچه های بافتنی تأثیر می گذارد. شناور نخ باعث کاهش خاصیت ارتجاعی دوره و افزایش خاصیت ارتجاعی Wale در تست کشش پارچه می شود.

با این حال ، همپوشانی نخ ارتجاعی را از هر دو جهت کاهش می دهد. تجزیه و تحلیل بازیابی الاستیک نشان داد که شکاف ارزش بازیابی در بین چهار نمونه با گذشت زمان کاهش یافته است. در مقایسه فشار لباس ، پارچه “شناور ساده” فشار لباس بالاتری را نسبت به “ساده” نشان داد ، در حالی که مقدار فشار “ساده” شبیه به “ساده” بود. تغییر بعدی در دوره عاقلانه تأثیر بیشتری در فشار لباس نسبت به Wale Wale در ارتباط بین اندازه پارچه ، خاصیت کشش و فشار لباس داشت. تغییر وزن و ضخامت تأثیر زیادی بر فشار لباس که به صورت عمودی بدن را فشار می دهد ، اعمال می کند. مقدار فشار لباس نمونه بافتنی با نسبت کشش پایین تر از نظر دوره بیشتر بود.

البته آراد برندینگ نیز می تواند یک مورد بسیار مناسب برای راهنمایی شما در جهت استفاده و خریداری این محصولات باشد.

مقدمه
فشار پوشاک یکی از اجزای اساسی راحتی لباس است (Yamada and Matsuo 2009). فشار مناسب لباس ، بهره وری از ورزش بدنی را به حداکثر می رساند و زخم های سوختگی پوستی هیپرتروفیک را بهبود می بخشد. میزان فشار لباس به مواد ، طراحی ، نوع پوشیدن و ویژگی های فیزیکی بستگی دارد. علاوه بر این ، خواص کششی نشان دهنده خاصیت مکانیکی قابل توجهی از مواد پوشاک است که بر فشار لباس تأثیر می گذارد. خواص کشش به عنوان درصد کشش پارچه و رشد پارچه ، بازیابی اندازه گیری می شود.

توجه نمایید که ثبت نام وام اشتغال کمیته امداد  یک فرصتی است تا تمام کسانی که احتیاج مبرم به این مبلغ دارند خود را از مزایای ویژه ای بهره مند نمایند.

 • منابع:
  1. Structural effect of polyester SCY knitted fabric on fabric size, stretch properties, and clothing pressure

 • تبلیغات: 
  1. استفاده از ایزوگام برای دوام سازه ها
  2. خرید مبل سلطنتی به صورت آنلاین
  3. با داشتن روحیه ای قوی ثروتمند شوید
  4. والدین خواهان انواع لباس‌ نوزاد تنفس‌پذیر برای فرزند خود هستند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.