آب انار

آب انار


انار ساوه بهترین انار ایران و جهان است. انار شیرین یکی از انواع گونه های انار ساوه است. عرضه و فروش آب انار شیرین و طبیعی ساوه به صورت اینترنتی انجام می گیرد.
انار ساوه از دیرباز تا کنون در ایران و سراسر جهان مشهور بوده وطرفداران زیادی دارد. این انار یکی از مهم ترین محصولات باغی صادراتی کشور است. اما آنچه ما به عنوان انار ساوه می شناسیم، خود به چند دسته تقسیم می شود. انارهای ساوه به رنگ های سفید، صورتی و قرمز و با طعم های شیرین و ملس یافت می شوند. انارهای ساوه به ندرت ترش می باشند.
مهم ترین گونه های مختلف انار ساوه به طور کلی عبارتند از: انار ملس ساوه، انار آقامندلی، انار آلک شیرین، انار تابستانی، انار آب دندان، انار تبریزی و انار یوسف خانی.
همه ی ما هنگام خوردن میوه و مخصوصاً نوشیدن آب میوه انتظار چشیدن طعمی شیرین و گوارا را دریم. آب انارهای تولید شده از بهترین و شیرین ترین انارهای ساوه جهت استفاده در منازل، آب اناری ها و آب میوه فروشی ها عرضه شده و به صورت اینترنتی به فروش می رسند. این آب میوه ها طعمی شیرین و طبیعی دارند. هیچ گونه ماده ی نگهدارنده، شکر و دیگر افزورنی ها به آنها اضافه نشده است.
آب انار خون ساز و همچنین تصفیه کننده ی خون بوده و فواید بیشماری برای بدن انسان دارد. از جمله فواید آن می توان به تاثیر آن بر اضطراب، افسردگی و خلق و خوی اشاره کرد. آب انار به دلیل داشتن مواد مغذی و ویتامین ها تاثیر بسیار خوبی روی پوست صورت داشته و در پیشگیری از سرطان پوست نیز موثر است. آب انار برای کم خونی ناشی از فقر آهن که علت اصلی مشکلات پوست، مو وناخن است، بسیار مفید می باشد.

منبع: بازار انار ایران

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.