صادرات انواع کنسانتره انار ایران به کره جنوبی

با وجود اینکه از عمر صنعت آبمیوه و کنستانتره در ایران مدت زمان زیادی نمی گذرد، ولی رشد قابل توجهی چه از نظر کیفی و چه از نظر کمی در صادرات کنسانتره انار داشته است. با توجه به شرایط اقتصادی در حال حاضر کشور و اهمیت ارزآوری، لازم است به این امر اشاره کنیم که ارزش صادرات یک بشکه انار کنسانتره برابر 15 بشکه نفت خام می باشد. از آنجایی که در ساوه یکی از بهترین انار ها را در دنیا وجود دارد، یکی از مراکز تولید بهترین کنسانتره انار نیز می باشد. در واقع کنسانتره شکلی از میوه است که برخی از اجزای آن و یا حلال آن حذف شده است.

انار دانه سیاه شیراز برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.

صادرات انواع کنسانتره انار ایران به کره جنوبی

ویژگی های کنسانتره انار مرغوب صادراتی

ویژگی های کنسانتره انار مرغوب صادراتیبا وجود تکنولوژی پیشرفته ای که در ایران برای تولید کنسانتره انار وجود دارد، می تواند کنسانتره ای مرغوب و با کیفیت تولید نماید. در مورد ویژگی های کنسانتره انار مرغوب می توان گفت می بایست شامل بریکس 65 درصد باشد و منبع بسیار خوبی برای ویتامین های A و C  و K و عناصری همچون پتاسیم، مس، منگنز و منیزیم است و مصرف کنسانتره انار در شیرینی پزی، نوشیدنی میوه ای، مربا و مارمالاد، دسر، انواع سس ها، پخت نان های طعم دار و … می باشد.

با استفاده از انار دانه سیاه یزد بدن خود را سالم نگه دارید.

انواع کنسانتره انار

انواع کنسانتره انارکنسانتره انار در واقع همان آب انار طبیعی و زلال می باشد که در شرایط ویژه و استاندارد غلیظ شده است. در واقع پس از دسته بندی و شستشوی انار، توسط دان گیرهایی، دانه های انار از پوسته آن جدا می شود و پس از آب گیری وارد شرایط پاستوریزاسیون می شود و با بخار غیر مستقیم 80 – 90 درجه سانتی گراد  طی دو مرحله در شرایط خلا به محصول نهایی تبدیل می گردد.

کشور های وارد کننده کنسانتره انار ایران کدام اند؟

کشور های وارد کننده کنسانتره انار ایران کدام اند؟در واقع صنعت صادرات کنسانتره در ایران بسیار کم سن و در واقع جز صنایع تبدیلی می باشد. بازار فروش کنسانتره انار در استان های آذربایجان غربی، تهران، البرز، مازندران، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی بسیار پر رونق می باشد و در سال های اخیر کشورهایی که خرید کنسانتره انار ایران انجام می دهند شامل تایلند، برزیل، اسپانیا، بلژیک و ایرلند بوده است.

ارزش صادرات کنسانتره انار

ارزش صادرات کنسانتره اناربه طور کلی باید گفت ارزش فروش کنسانتره صادراتی از جمله کنسانتره انار، بسیار سودمندتر از صادرات نفت خام می باشد و به رونق اقتصادی هرچه بیشتر کشور کمک شایانی می نماید. البته لازم به ذکر است سرمایه گذاری در این صنعت بسیار زود بازده می باشد و می تواند در زمانی کوتاه به سودآوری برسد و اشتغال زایی کند و کشور را از تک محصولی بودن خارج نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.