سنگ مرمریت مشکی تیهو باعث شکستن سر زنی توسط همسرش شد

مرمر سنگی است که از دگرگونی سنگ مرمریت مشکی تیهو کربناته رسوبی، معمولاً سنگ آهک یا دولومیت (سنگ) حاصل می‌شود. دگرگونی باعث تبلور مجدد متغیر دانه های معدنی کربناته اصلی می شود.

سنگ مرمر به‌دست‌آمده معمولاً از یک موزاییک به هم پیوسته از کریستال‌های کربنات تشکیل شده است. بافت‌ها و ساختارهای رسوبی اولیه سنگ کربناته اصلی (پروتولیت) معمولاً اصلاح یا تخریب شده‌اند.

سنگ مرمر سفید خالص حاصل دگرگونی یک سنگ آهک یا دولومیت بسیار خالص (فقیر از سیلیکات) است. چرخش ها و رگه های مشخصه بسیاری از انواع مرمر رنگی معمولاً به دلیل ناخالصی های معدنی مختلف مانند خاک رس، سیلت، ماسه، اکسیدهای آهن یا چرت است.

که در ابتدا به صورت دانه ها یا لایه هایی در سنگ آهک وجود داشتند. رنگ سبز اغلب به دلیل سرپانتین حاصل از سنگ آهک یا دولومیت اصلی غنی از منیزیم با ناخالصی های سیلیس است. این ناخالصی های مختلف توسط فشار و گرمای شدید دگرگونی متحرک و متبلور شده اند.

مارمودوراتو به عنوان یک شرکت تازه تاسیس از کادری مجرب و مجرب در زمینه استخراج، فرآوری و تولید انواع سنگ های ساختمانی با کیفیت بالا بهره می برد. سنگما انواع سنگ های ساختمانی از جمله گرانیت، مرمر، اونیکس، تراورتن و معمولاً به صورت اسلب و گاهی تایل و سایر قطعات برش خورده را عرضه می کنیم.

سنگ مرمر به دلیل تمام ویژگی ها و خواصی که دارد، یکی از مواد مورد تقاضا در زمینه ساختمان است. ظاهری براق و باشکوه، با رنگ‌های طبیعی، رگه‌های خاص با رنگ‌های مختلف، همه ویژگی‌هایی که آن را به یک ماده گرانبها و بادوام تبدیل می‌کند.

اما سنگ مرمر به دلیل تخلخل آن، ماده‌ای ظریف است. سنگ مرمر قبل از عرضه به بازار و استفاده برای مبلمان باید کار شود. مراحل سنگ مرمر بسیار پیچیده است.

مرمرکار در هنگام فرآوری سنگ مرمر از ابزارهای مخصوصی استفاده می کند که با مواد ویدیا که فلزی سخت است تولید می شود. از ویژگی های سنگ مرمر رنگ آمیزی و رگه ها می باشد.

پرمصرف ترین آنها سنگ مرمر سفید است زیرا خالص تر و در نتیجه با ارزش تر است، اما امروزه از سنگ مرمرهای رنگی نیز استفاده زیادی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.