سنگ آهن سنگان گران ترین و با ارزش ترین سنگ در جهان شناخته شده است

محاسبه کرده است که منابع ثابت اقتصادی سنگ آهن سنگان این کشور در حال حاضر 24 گیگاتن یا 24 میلیارد تن است. میلیارد تن، که استرالیای غربی 28 میلیارد تن است.

نرخ فعلی تولید از منطقه پیلبارا در استرالیای غربی تقریباً 430 میلیون تن در سال است و در حال افزایش است. گوین ماد (دانشگاه) و حقوق جاناتون (CSIRO) انتظار دارند که به ترتیب طی 30 تا 50 سال و 56 سال از بین بروند.

این برآوردهای سال 2010 نیازمند بازنگری مداوم برای در نظر گرفتن تغییر تقاضا برای سنگ‌آهن با عیار پایین و بهبود تکنیک‌های استخراج و بازیابی (اجازه دادن به استخراج عمیق‌تر در زیر سطح آب‌های زیرزمینی) است.

ایالات متحده در سال 2014 معادن در ایالات متحده 57.5 میلیون تن سنگ آهن با ارزش تخمینی 5.1 میلیارد دلار تولید کردند. تخمین زده می شود که معدن آهن در ایالات متحده 2 درصد از تولید سنگ آهن جهان را تشکیل می دهد.

در ایالات متحده 12 معدن سنگ آهن وجود دارد که 9 معدن روباز و سه معدن عملیات احیاء هستند. همچنین ده کارخانه گندله سازی، 9 کارخانه تغلیظ، دو کارخانه آهن کاهش یافته مستقیم (DRI) و یک کارخانه قطعه آهن وجود داشت که در سال 2014 مشغول به کار بودند.

سنگ

در ایالات متحده اکثر استخراج سنگ آهن در محدوده آهن اطراف دریاچه سوپریور است. این محدوده‌های آهن در مینه‌سوتا و میشیگان رخ می‌دهند که مجموعاً 93 درصد از سنگ آهن قابل استفاده تولید شده در ایالات متحده در سال 2014 را تشکیل می‌دهند.

هفت معدن از نه معدن روباز عملیاتی در ایالات متحده و همچنین دو معدن از سه معدن در مینه‌سوتا واقع شده‌اند. عملیات احیای باطله دو معدن روباز فعال دیگر در میشیگان قرار داشتند.

در سال 2016 یکی از دو معدن تعطیل شد. همچنین معادن سنگ آهن در یوتا و آلاباما وجود داشته است. با این حال، آخرین معدن سنگ آهن در یوتا در سال 2014 تعطیل شد و آخرین معدن سنگ آهن در آلاباما در سال 1975 تعطیل شد.

در سال 2017 معادن سنگ آهن کانادا 49 میلیون تن سنگ آهن در گندله کنسانتره و 13.6 میلیون تن فولاد خام تولید کردند. از مجموع 13.6 میلیون تن فولاد، 7 میلیون تن و 43.1 میلیون تن سنگ آهن به ارزش 4.6 میلیارد دلار صادر شده است.

از سنگ آهن صادراتی 5.38 درصد حجم گندله سنگ آهن به ارزش 3.2 میلیارد دلار و 5.61 درصد کنسانتره سنگ آهن به ارزش3.2 میلیارد دلار بوده است.

چهل و شش درصد از سنگ آهن کانادا از معدن شرکت سنگ آهن کانادا، در شهر لابرادور، نیوفاندلند، با منابع ثانویه از جمله، استخراج می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.