زنی با مصرف رب انار در دوران شیردهی، نوزاد خود را کشت!

مصرف رب انار در عصر رنسانس برای دوران شیردهی به نوزادان ممنوع اعلام شده بود چراکه موجب بد طعم شدن شیر مادر برای نوزاد می شد. بر این اساس، نوزادانی که شیر مادر خود را نمی خوردند،بسیار ضعییف می شدند. این موضوع برای مردم آن دوره بسیار نگران کننده بود زیرا نسل ضعیفی در حال شکل گیری بود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید از مقالات قید شده در سایت های مجموعه آراد برندینگ بهره ببرید.

 

لازم به ذکر است که در گذشته، رب انار صنعتی را را برای مومیایی کردن اجساد استفاده می نموده اند تا هم عطر بهتری و هم ماندگاری بیشتری داشته باشد. مصرف رب انار در آن دوران، بیشتر از اینکه به عنوان یک سس خوراکی مورد استفاده قرار بگیرد، مصرف پزشکی و دارویی داشته است.

همانطور که می دانید هر چیزی که از گذشتگان نقل شده بود، جنبه علمی نیز داشته است. در نتیجه امروزه آن مسائل، کاربرد بسیار زیادی در زندگی روزمره ما پیدا نموده و مردم سعی می کنند دوباره به آن رجوع نمایند. رب انار که از دیرباز استفاده خوراکی داشته، در حال حاضر نیز به عنوان دارویی مفید برای کبد نیز بسیار کاربرد دارد. اساسا افراد دیابتی که کبد ضعیفی دارند، به طور مرتب از رب انار برای کبد خود استفاده می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.