دستگاه فشار خون دیجیتالی تمام لحظات شما را ثبت می نماید

انتخاب دستگاه فشار خون
دو نوع فشارسنج اصلی وجود دارد، فشارسنج دستی و فشارسنج الکترونیکی.
فشارسنج های دستی در دو زیر دسته قرار می گیرند: دستبند و بازوبند و در مورد فشار سنج های الکترونیکی، آنها در مدل های مچ دست یا بازو یافت می شوند.

دستگاه فشار دستی یا دستگاه فشار خون دیجیتالی؟ بازو یا مچ دست؟ کدام مدل برای یک حرفه ای و برای یک فرد؟ کدام دستگاه ها قابل اعتمادترین هستند؟

آیا فعال هستید، اغلب در حال حرکت هستید، یا مثلاً می خواهید فشار خون خود را بعد از یک جلسه دویدن بیرون بیاورید؟ این دستگاه فشار خون مچی است که شما نیاز دارید!

در واقع، سبک و کوچک است، به راحتی قابل حمل است و برعکس، مدل بازو برای راه اندازی دست و پا گیرتر و پیچیده تر است.

بعلاوه، حتی می‌توان آن را زیر آستین لباس خود قرار داد تا مورد توجه قرار نگیرد (در حالی که استفاده از فشار خون بازو مستلزم چرخاندن آستین از بالای آرنج است).

دستگاه فشار خون دیجیتالی سخنگو می توانید فشار خون خود را در هر کجا که هستید اندازه گیری کنید!

تنظیم فشار خون بازو، که باید در وسط بازو قرار گیرد، نسبت به مدل مچ دست دشوارتر است به همین دلیل است که دومی برای افرادی که تنها زندگی می کنند توصیه می شود و با بازوبند خود باد شونده، تنظیم و استفاده از آن در واقع آسان است.

دستگاه فشار خون دیجیتالی سخنگو

با افزایش سن، مشکلات قلبی ایجاد می‌شود و رگ‌های خونی باریک یا سفت می‌شوند، به ویژه بر شریان‌های مچ دست تأثیر می‌گذارند بنابراین، برای اندازه‌گیری دقیق، توصیه می‌شود که افراد مسن یک دستگاه فشار خون بازو داشته باشند.

با این حال، برای افراد مسن‌تر که به تنهایی زندگی می‌کنند، ممکن است استفاده از مدل مچ دست، همانطور که در بالا مشاهده شد، ترجیح داده شود.

تنظیم و استفاده از فشار سنج مچ دستی ساده ترین است بنابراین برای افرادی که مایل به دستیابی به یک مدل ساده و کاربردی هستند مناسب خواهد بود.

با این حال مراقب باشید: این نوع فشار سنج مستلزم این است که بازو به درستی در سطح قلب قرار گیرد تا در معرض خطر تحریف اندازه گیری قرار گیرد.

نباید خیلی بالا قرار گیرد (ولتاژ نشان داده شده کمتر از حد معمول خواهد بود) و یا خیلی کم (خیلی زیاد خواهد بود) و حتی کمتر آویزان شود اما هنگامی که ژست به خوبی جذب شد، استفاده آسان است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.