دریافت کاپ قهرمانی با پوشش کاپشن چرم مردانه در زمین فوتبال

65 درصد از کل چرم مورد استفاده در محصولات چرمی را پوست گاو تشکیل می دهد. این چرم ضد آب ترین چرم طبیعی است که می توانید در این سیاره پیدا کنید. برای کسانی که نمی دانند، چرم پوست حیواناتی است که تحت فرآیند دباغی قرار گرفته و بسیار قوی تر از پوست انسان است.

برخی از موتورسواران ترجیح می دهند از بهترین کاپشن چرم مردانه ساخته شده از چرم کانگورو استفاده کنند، زیرا این ژاکت بسیار سبک تر از سایر انواع چرم است و مقاومت در برابر سایش عالی دارد. همچنین پوشیدن آن در تابستان به اندازه انواع مختلف چرم ضخیم‌تر گرم نیست.

هنگام خرید یک ژاکت چرمی برای محافظت از شما در برابر عوامل طبیعت، بهتر است از هر ژاکتی که برچسب “چرم مصنوعی” نام دارد، خودداری کنید. این چرم تقلبی نشان می دهد که از یک ماده مصنوعی (که ظاهر و احساس چرم طبیعی را تقلید می کند) استفاده شده است، مراقب باشید زیرا “چرم مصنوعی” فاقد ویژگی های منحصر به فرد چرم طبیعی است.

“چرم مصنوعی” به دلیل نداشتن منافذ ضد آب خواهد بود. نداشتن منافذ در لباس مانع از جریان آزاد هوا می شود، به این معنی که هوا از کت عبور نمی کند و باعث می شود حتی زمانی که سرد و خیس است به شدت عرق کنید. تصور کنید یک ژاکت پلاستیکی پوشیده اید، ایده خواهید گرفت.

در صورت نیاز به محافظت در هنگام تصادف روی آسفالت، چرم مصنوعی همان حمایت سایشی و محافظتی را از منظر ایمنی به شما نمی دهد که تولیدی کاپشن چرم مردانه  فراهم می کند.

من می دانم که کت های موتور سیکلت چرمی با کیفیت خوب به نظر من خرید بسیار زیادی دارند، وقتی مزایای آن را در نظر بگیرید ارزش هر پنی را دارند.

اگر اینجا را کلیک کنید به درگاه منتقل خواهید شد، جایی که می توانید عکس برتر من برای یک ژاکت موتور سیکلت چرمی را مشاهده کنید و قیمت کاپشن چرم تبریز را نیز جویا شوید.

طرح های چرمی
کاپشن های چرمی موتور سیکلت معمولا با ضخامت 1.2mm-1.4mm برای حداکثر محافظت طراحی می شوند. این سد ضخیم به عنوان یک مانع عایق عمل می کند و از خروج گرمای بدن شما جلوگیری می کند و در هنگام سردی شما را گرم نگه می دارد.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا زیپ جلو گاهی اوقات خارج از مرکز قرار می گیرد و در وسط یک کاپشن چرم مردانه مشهد قرار نمی گیرد؟

 • منابع:
  1. Do Leather Motorcycle Jackets Keep You Warm? Great Tips

 • تبلیغات: 
  1. دما خیلی گرم یا خیلی سرد بودن خوشایند
  2. رنگ یکی از مرتبط ترین ویژگی های ارگانولپتیکی محصوب می شود.
  3. ترکیب افزایش مصرف و طول عمر کمتر پوشاک
  4. جیوه در تلویزیون قدیمی باعث مرگ یک جوان شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.