خاک نخود فرنگی مقام

رشد توسط خاک های اسیدی با pH 6.0 و کمتر مهار می شود.
نخود فرنگی مقاوم است، د اما زمانی که دمای خاک زیر 40 درجه فارنهایت باشد، جوانه زنی بذر به تعویق می افتد. خاک های گرمتر (تا 75 درجه فارنهایت) جوانه زنی و سبز شدن را تسریع می کنند. رشد گیاه با دمای متوسط ​​(65 تا 70 درجه فارنهایت) مطلوب است در حالی که گلدهی در روزهای طولانی و خنک تسریع می شود.
نخود سبز کاشته شده در پاییز اغلب در مریلند عملکرد ضعیفی دارند زیرا بذرها به راحتی در خاک گرم جوانه نمی زنند، گیاهان در هوای گرم به خوبی رشد نمی کنند خوراک نخود فرنگی و اولین سرمای کشنده معمولاً قبل از بالغ شدن غلاف ها می رسد.
سه نوع اصلی نخود فرنگی که در باغچه خانه رشد می کند. نخود فرنگی منجمد یا باغی، نخود فرنگی (غلاف خوراکی) و نخود برفی (غلاف خوراکی تخت).
ارقام معین (که محصول همزمان آماده برداشت است) بوته ای و کمتر از 3 فوت ارتفاع دارند. ارقام نامشخص (محصول در طی چند هفته برداشت می شود) به ارتفاع بیش از 5 فوت رشد خواهند کرد.
نخود فرنگی شمشیری نشاسته ای دانه ای صاف و گرد دارد. نخودهای قندی دارای دانه های چروکیده هستند.
علف های هرز – نخود باغی دارای سیستم ریشه ای فیبری است که شامل یک ریشه است. کشت را با دقت انجام دهید – علف های هرز جوان را در خط خاک برش دهید یا از مالچ ضخیم برای جلوگیری از علف های هرز استفاده کنید.
آبیاری – با آبیاری عمیق و منظم در طول دوره های خشک،  نخود فرنگی سبز ناحیه ریشه را مرطوب نگه دارید. زمانی که غلاف ها شروع به رشد می کنند، بیشتر آبیاری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.