توضیحاتی درباره انار

اگر به دنبال مقداری علوفه برای شب چیزهای بی اهمیت میخانه بعدی خود هستید، این برگه اطلاعات مربوط به انار آن را انبوه در اختیار شما قرار می دهد. انار یکی از قدیمی ترین درختان میوه کشت شده در جهان، در اساطیر یونانی و سرودهای مربوط به قرن هفتم قبل از میلاد ظاهر شده است. شاهکاری که با هیچ توت یا میوه دیگری مطابقت ندارد. در واقع، برخی از مکاتب فکری وجود دارد که نشان می دهد انار در واقع “میوه ممنوعه” در کتاب مقدس بوده است، نه سیب فروتن. در هر صورت، انار زیبایی حیاط خلوت است و باید در “باغ عدن” خود داشته باشید.

 

نهال انار ژله ای - پالیز نهال

بادمجان شکم پر با گوشت چرخ کرده و رب انار

میوه انار و رب انار برای کبد فوق العاده مفید و جذاب است، اما برنده واقعی در اینجا دانه های گوشتی داخل آن است. دانه‌های ترش، مرکباتی و فوق‌العاده آبدار و آبدار، ناگهان دوباره باسن شده و در غذاها و دسرها از Masterchef گرفته تا رستوران‌های ستاره‌دار میشلین ظاهر شده‌اند. انار کشت شده (Punica granatum) که منشأ آن از ایران، افغانستان و اطراف آن است، به عنوان “سیب دانه دار” ترجمه می شود، اما در واقع یک توت واقعی است … و در عین حال یک توت سخت است. انار یک درخت برگریز که به ابعاد حدود 5 متر در 4 متر رشد می کند، با عادتی جذاب و تا حدودی بوته ای، طیف وسیعی از خاک ها، از دوست داشتنی و لومی تا سخت و رسی را تحمل می کند. به طور جدی، رشد این چیزها آنقدر آسان است که همه باید دست به کار شوند.

انار خود را در یک مکان آفتابی گرم بریزید، جایی که می توانید از شاخ و برگ های زیبا و براق بهار، تابستان لذت ببرید، زیرا با فصول از قرمز به سبز سیب قرمز تغییر می کند. تا زمانی که درخت از یخبندان های بهاری محافظت شود، باید نسبتاً بدون مشکل باشد. انار به شدت سرما را تحمل می کند و تابستان گرم و خشک را دوست دارد. برای رشد در منطقه شما از جهان عالی است! در واقع، من فکر می کنم انار تقریباً در تمام نقاط استرالیا بسیار خوب است. آب برای انار مهم است، بنابراین از خشک شدن آن در فصل بهار جلوگیری کنید، در دراز مدت باعث بهبود رشد و تشکیل میوه می شود. آب برای بقیه سال می تواند نسبتاً محدود باشد. آنها به مقدار زیادی نیاز ندارند، به خصوص در خاک های رسی سنگین تر.

 

این میوه روی سلامت روان تاثیر می‌گذارد

رب انار برای لک صورت

از هرس کردن انارها و درخت سیب قرمز نترسید و بهتر است این کار در زمستان انجام شود. ایده این است که برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد، وسط درخت را کمی پاک کنید. البته به یاد داشته باشید که انار میوه‌های خود را روی چوب‌های بالغ می‌بارد، بنابراین زیاد با قیچی‌ها احمقانه رفتار نکنید. آه، اگر در منطقه ای زندگی می کنید که مستعد ابتلا به مگس میوه کوئینزلند است، در مورد اجرای یک برنامه کنترل فکر کنید، زیرا این آفات کوچک عاشق یک انار هستند.

انار در پاییز تا زمستان آماده برداشت است و راز اینجا این است که ابتدا بزرگترین و درخشان ترین میوه ها را بگیرید. اگر انار در زمان مناسب چیده شود، می توان با موفقیت به مدت چند ماه در جای تاریک و خنک یا در یخچال نگهداری کرد. تنوع چاشنی زندگی است، بنابراین، اگر به دنبال انارهای خوشمزه هستید، از نظر اندازه این موارد را امتحان کنید:

شگفت انگیز: احتمالاً محبوب ترین انار و طرز تهیه آلبالو خشکه با رب انار در جهان، شگفت انگیز است، به زبان ساده، فوق العاده است! میوه های زیبا، متوسط ​​تا درشت و قرمز تیره روی درختی تنومند و جذاب به وجود می آیند. دانه ها آبدار، شیرین، معطر و مناسب برای آبمیوه گیری، تازه خوردن و پختن در دستور غذا هستند.

گولوشا آزربایجان: میوه زشت، اما طعم دانه ها چیز دیگری است! این رقم میوه هایی با اندازه متوسط ​​تا بزرگ، کمی دراز با رنگ صورتی تولید می کند، اما دانه های داخلی آن قرمز تیره، بزرگ و بسیار آبدار هستند.

Gulosha rosavaya: از روسیه با عشق این انار عالی می آید. میوه ای به رنگ صورتی روشن با اندازه بزرگ حاوی دانه های شیرین، آبدار و کمی اسیدی است که واقعاً الهی هستند.

الچه: میوه ای کوچک و فوق العاده از اسپانیا، الچه میوه صورتی دوست داشتنی تولید می کند که دانه های آن از آب می ترکد. ممکن است به اندازه انواع دیگر به سرما مقاوم نباشد، اما آن را در یک مکان گرمتر استفاده کنید.

بن هور: بن هور با ادعای رشد میوه تا وزن 1.2 کیلوگرم، بن هور یک نوع جدیدتر از انار نژاد استرالیایی است که میوه ای شبیه به توپ کریکت دارد. طبق گزارش ها، دانه ها آبدار، شیرین و خوش طعم سالاد کلم و انار و ذرت هستند… آن را در محل خود امتحان کنید!

 

تاثیر آب انار بر لکنت زبان کودکان چگونه است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.