با گل رز تهران عشق و دوستی خود را ماندگار کنید

گروه گل های رز که گروهی نسبتاً بزرگ از گونه های گل در کشور ما است که در آن گونه های فردی اغلب با رنگ گل های خود متمایز می شوند.

گل رز تهران روز به روز محبوب تر می شوند و جایگاه خود را در خانه های بیشتری پیدا می کنند.

گل رز در جعبه

آنهایی که عاشق گل و رز هستند، اگر می توانستند یک آرزو داشته باشند، این بود که شکوفه های محبوبشان تا ابد باقی بماند و هرگز پژمرده نشود علاوه بر این، به خصوص در دوره هایی مانند بهار و تابستان که دما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد، از استحکام و ماندگاری گل هایی که در گلدان، داخل خانه می گذاریم، به میزان قابل توجهی کاسته می شود.

پس چرا اتاق نشیمن یا اتاق ناهارخوری خود را با گل رزهایی که برای چند روز ماندگار هستند، به جای گل های رز جاودانه که برای همیشه ماندگار هستند تزئین کنید؟

گل رز

گل رز آب گرفته چیست؟
ابتدا باید روشن کنیم که رزهای آبگیری شده رزهای واقعی هستند که فرآوری شده اند و آب آن ها برداشته شده تا برای مدت طولانی دوام بیاورند.

سوال بعدی که بلافاصله مطرح می شود این است که “رزهای آبگیری شده به چه مراقبتی نیاز دارند؟” جواب هیچکدام نیست! از طرف دیگر، آنچه که البته باید به آن توجه کنیم این است که به هیچ عنوان روی آنها آب نریزید، ضمن اینکه باید آنها را از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید نیز محافظت کنید.

فوراور رز چقدر می تواند دوام بیاورد؟ به شرطی که دستورالعمل هایی را که در بالا دادیم به درستی دنبال کنید، طول عمر آنها از 2.5 تا 3 سال بیشتر خواهد شد.

گل رز آب گرفته و خشک شده چگونه متفاوت است؟
تفاوت اصلی آنها روندی است که در گلها برای رسیدن به نتیجه مطلوب دنبال می شود خشک کردن به راحتی و بدون تجهیزات انجام می شود.

گل رز را وارونه آویزان می کنیم و چند روز صبر می کنیم تا مایع خود را از دست بدهند رزهای خشک شده برای سال ها ماندگاری دارند، اما رنگ خود را از دست داده و شکننده خواهند بود از سوی دیگر، گل رز بدون تغییر رنگ و بافت خود را حفظ می کند.

گل ها با ماده نگهدارنده ای پوشانده شده اند که ماده اصلی آن گلیسرول است که ظرف چند روز جای آب گل را می گیرد این فرآیند نمی تواند در خانه انجام شود بلکه فقط در آزمایشگاه های تخصصی با تجهیزات مناسب انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.