با ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا با جوش های سر سیاه خداحافظی کنید

ماسک جلبک دریایی چه فوایدی دارد؟

ماسک جلبک دریایی فواید زیادی دارد علاوه بر این، هنگامی که ماسک جلبک دریایی به طور منظم استفاده شود، آکنه و آکنه روی پوست از بین می رود و علاوه بر این، اگر ماسک جلبک دریایی به طور منظم استفاده شود، محافظت کامل را بر روی تمام پوست ها ایجاد می کند.

این ماسک را می توان هر 10 روز یکبار استفاده کرد و ماسک جلبک که تعادل رطوبت را در پوست ایجاد می کند، پوست را از پوست مرده نیز پاک می کند.

ماسک جلبک اسپیرولینا لدورا که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، ضمن تاثیر عمیق بر روی پوست، منافذ را نیز باز می کند،% اجزای موجود در جلبک دریایی نواحی دارای سلولیت روی پوست را از بین می برد بنابراین پوستی که روی آن ماسک جلبک زده می‌شود ظاهری شاداب‌تر و درخشان‌تر خواهد داشت.

به همین دلیل، استفاده منظم از ماسک جلبک دریایی بسیار مهم است و جلبک دریایی مورد استفاده روی پوست معمولاً به نام اسپرولینا شناخته می شود این ماسک برای انواع پوست مناسب است.

ماسک جلبک اسپیرولینا

چگونه ماسک جلبک دریایی درست کنیم؟

2 قاشق غذاخوری جلبک دریایی پودر شده
3 قاشق غذاخوری روغن زیتون خالص

پودر جلبک و روغن زیتون خالص به خوبی مخلوط می شوند بنابراین، این مخلوط به داخل پوست غلت می شود.

اجازه داده می شود ماسک حدود 20 دقیقه روی پوست خشک شود پس از خشک شدن خوب ماسک، پوست با آب فراوان شسته می شود بنابراین، ماسک نیز برداشته می شود.

ماسک جلبک دریایی عسل

3 قاشق غذاخوری جلبک دریایی
2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
1 قاشق چایخوری عسل
و مقداری آب آشامیدنی

جلبک دریایی، روغن زیتون، عسل و آب را در یک کاسه بزرگ مخلوط کنید این مخلوط با برس روی پوست اعمال می شود علاوه بر این، این ماسک روی پوست های چرب، خشک و مختلط با ماساژ کامل اعمال می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.