با بهترین تاجر کنسرو لوبیا در ایران آشنا شوید

کنسرو لوبیا سریع و آسان آماده می شود و تنها کاری که باید انجام دهید این است که قوطی را باز کرده و گرم کنید و خواهیم دید که آیا کنسرو لوبیا به اندازه لوبیاهای تهیه شده از ابتدا مغذی و سالم هستند یا خیر.

کنسرو لوبیا پروتئین گیاهی، فیبر، ویتامین های گروه B مانند فولات، مواد معدنی مانند آهن و ترکیبات گیاهی را تامین می کند که از سلامتی محافظت می کند.

آنها یک راه در دسترس و ساده برای افزودن پروتئین و فیبر به غذاها، پاستاها، سالادها، سوپ ها، تاکوها و کیک ها هستند.

برخی از افراد غذاهای کنسرو شده را نسبت به غذاهای تازه یا منجمد مغذی کمتری می دانند و کنسرو کردن روشی برای نگهداری مواد غذایی برای مدت طولانی با بسته بندی آن در ظروف دربسته است.

طیف گسترده ای از غذاهای کنسرو شده ارائه می شود، می توانید گزینه های سالم و سایر مواردی را که متخصصان تغذیه توصیه می کنند مصرف خود را محدود کنید، پیدا کنید و یکی از آنها، میوه ها در شربت.

کنسرو لوبیا

حفظ مواد مغذی
کنسرو کردن بیشتر مواد مغذی یک غذا را حفظ می کند و  پروتئین ها، کربوهیدرات ها و چربی ها تحت تأثیر این فرآیند قرار نمی گیرند و بیشتر مواد معدنی و ویتامین ها نیز حفظ می شوند.

Healthline گزارش می دهد که مطالعات نشان می دهد که غذاهای غنی از مواد مغذی خاص پس از کنسرو کردن، سطوح بالای مواد مغذی خود را حفظ می کنند.

آیا کنسرو لوبیا ناسالم است؟
لوبیاهای کنسرو شده بسیار مغذی هستند، اما در بسیاری از برندها تمایل به نمک دارند و سدیم بیش از حد ناسالم است، به خصوص برای افرادی که مستعد فشار خون بالا هستند.

اگر در خانه دستور تهیه می کنید که از کنسرو لوبیا به جای لوبیا خشک استفاده می شود، می توانید آنها را آبکشی کرده و آبکش کنید و این به کاهش تقریباً 40 درصدی سدیم کمک می کند.

بهتر است مارک هایی را انتخاب کنید که لوبیا و سایر حبوباتی که سدیم کمتری دارند ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.