باند کشی ساق پا باعث از بین بردن لکه های پوستی شما می شود

می‌توان آن را به‌صورت کاملاً باز شده به‌عنوان بند، باند کشی ساق پا تاشده به‌عنوان بانداژ معمولی یا برای کاربردهای تخصصی مانند روی سر استفاده کرد. یکی از مزیت های این نوع بانداژ این است که می تواند موقتی باشد.

و از پارچه یا تکه لباس ساخته شود. پیشاهنگی ها استفاده از این باند را در بسیاری از درس های کمک های اولیه خود رایج کردند، زیرا بخشی از یونیفرم یک دستمال گردن است که به راحتی می توان آن را تا کرد تا به شکل کراوات شکل بگیرد.

این مقاله یک مدولاتور سیگما دلتا باند گذر گسسته کارآمد را برای کاربردهای بی سیم چند الگوی ارائه می دهد. مدولاتور سیگما – مثلث باند گذر گسسته پیشنهادی بالاترین سرعت را توسط تشدید کننده خازن سوئیچ پیشرفته ارائه می دهد.

که حدود 50 درصد سریعتر از آخرین موارد گزارش شده است و همچنین برای پشتیبانی از پهنای باند چندگانه برای کاربردهای همگرایی دیجیتال بهینه شده است.

مدولاتور سیگما دلتا باند گذر زمان گسسته پیشنهادی با استفاده از فناوری CMOS 0.18 میکرومتر پیاده سازی شده و دارای مساحت تراشه موثر 0.16 میلی متر است.باند

نکات کلیدی هنگام استفاده از باند عبارتند از مطمئن شوید که فرد راحت است و به او بگویید چه کار می کنید از سمت آسیب کار کنید تا مجبور نباشید به سراسر بدن آنها خم شوید.

قسمت آسیب دیده بدن را در موقعیتی قرار دهید که در هنگام بانداژ قرار دارد از بانداژ اندازه مناسب استفاده کنید قسمت های مختلف بدن به عرض های مختلف بانداژ نیاز دارند.

هنگام بانداژ کردن اندام از پوشاندن انگشتان دست یا پا خودداری کنید تا بتوانید به راحتی گردش خون را بررسی کنید بانداژ را محکم بمالید، اما نه محکم، و انتهای آن را با تا کردن و گره زدن در انتهای آن محکم کنید. همچنین می توانید از سنجاق، نوار یا گیره بانداژ استفاده کنید.

به محض اینکه پانسمان را پوشید، بپرسید که آیا احساس می‌کنید بیش از حد سفت شده و با فشار دادن روی ناخن یا تکه‌ای از پوست، گردش خون را بررسی کنید تا رنگ پریده شود.

اگر رنگ بلافاصله برنگشت، ممکن است بانداژ خیلی سفت باشد، بنابراین باید آن را شل کنید. اندام ها ممکن است بعد از آسیب متورم شوند، بنابراین هر 10 دقیقه پس از بستن پانسمان، گردش خون را بررسی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.