بارش چسب چوب پلی یورتان از آسمان در فصل زمستان

چسب چوب پلی یورتان در حال حاضر بسیار محبوب است و از نظر بسیاری از نظرها بهترین چسب چوب موجود است زیرا خشک می شود، استفاده از آن بسیار آسان است و دارای قدرت نگهداری فوق العاده قوی روی چوب است.

آنها می توانند در طول زمان خزش کنند، اما یک مفصل سفت به جلوگیری از آن کمک می کند پلی یورتان به دلیل بسیاری از ویژگی های عالی برای چسباندن اتصالات چوبی به یکدیگر یا به عنوان چسب مبلمان و نجاری بسیار عالی است.

چسب چوب پلی یورتان بسیار متنوع هستند و نسبتاً سریع خشک می شوند، اما چسب اضافی باید پس از استفاده پاک شود، در غیر این صورت در هنگام خشک شدن، جدا کردن آن دشوار است.

چسب چوب پلی یورتان در رنگ های سفید و زرد موجود هستند و در مقایسه با اکثر چسب ها نسبتا ارزان هستند، همچنین ماندگاری قابل قبولی بالایی دارند.

چسب چوب

رنگ سفید برای استفاده داخلی بهتر است زیرا رطوبت به مرور زمان آن را ضعیف می کند و رنگ زرد برای استفاده در فضای باز بهتر است زیرا در برابر آب مقاوم است، اما کاملاً شفاف خشک نمی شود.

امروزه اکثر کارگران نجاری از چسب چوب سفید پلی یورتان استفاده می کنند این یک اتصال قوی و تا آنجایی که ما می دانیم با دوام ایجاد می کند. تنها چسب هایی که واقعاً با گذشت زمان آزمایش شده اند، چسب های حیوانی و رزین ها و صمغ های طبیعی هستند.

اینها احتمالاً تحت تأثیر گرما و رطوبت قرار می گیرند و چسب های حیوانی به دلیل غنی بودن از پروتئین، دعوت حشرات و کپک ها در صورت وجود رطوبت هستند.

اگرچه برخی از چسب چوب پلی یورتان به عنوان مناسب برای استفاده در فضای باز تبلیغ می شوند، اما بهتر است از رزورسین فرمالدئید استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.