امروز عطر جدید و گران قیمتی از توت قرمز گرفته شد

توت یک درخت سریع رشد با سابقه کشت طولانی است و ظاهر زیبایی دارد و می تواند در باغ یا کنار جاده رشد کند.

علاوه بر این، میوه های خوش طعم را با مواد مغذی، برگ برای پرورش کرم ابریشم، تنه درخت برای ساختن چوب و غیره فراهم می کند و مراقبت از این گیاه بسیار آسان است.

آب و ماندگاری
توت قرمز امروز قادر است با نوسانات دما سازگار شود و از یک طرف در آب و هوای مرطوب نیمه گرمسیری آلاباما با تابستان های بسیار طولانی و زمستان های کوتاه رشد می کند و از طرف دیگر در ماساچوست نیز با موفقیت رشد می کند، جایی که دما در ژانویه به -5 درجه سانتیگراد کاهش می یابد و به 20 درجه می رسد.

نمونه دیگری از کشت موفق در آلابامای شمالی یافت می شود، جایی که در زمستان 7 درجه سانتیگراد و در تابستان 27 درجه سانتیگراد رشد می کند.

بارش بهینه مورد نیاز برای کشت موفقیت آمیز آن 1 تا 1.5 متر است، در حالی که می تواند طیف گسترده ای از بارندگی را در طول سال تحمل کند، که می تواند از 29 سانتی متر در آریزونا مرکزی تا 1.4 متر در آلابامای شمالی متغیر باشد.

توت قرمز امروز
نور خورشید
توت هم در برابر سایه روشن و هم در برابر نور روشن خورشید مقاوم است و در ایالات متحده، معمولاً در محیط های بازتر از توت سفید بومی یافت می شود و اعتقاد بر این است که توت در مراحل گلدهی و باردهی به 9 ساعت نور روز نیاز دارد.

جوانه زنی مولد بذر (بیش از 90 درصد) زمانی که در معرض نور غیر مستقیم خورشید و نوسانات دما از 20 درجه سانتیگراد تا 30 درجه سانتیگراد قرار گرفت، مشخص شد.

خاک
توت به خوبی با انواع مختلف خاک سازگار است و می تواند در خاک های شنی، خاک های لومی غنی، سیلتی و رسی رشد کند.

در هر صورت، در خاک مرطوب، با زهکشی خوب و غنی از ارگانیک بهترین رشد را دارد تا بتواند حداکثر محصول را تولید کند و به دلیل تحمل ویژگی های مختلف خاک، در بسیاری از مناطق رشد می کند.

توت در خاک هایی با محدوده PH 6.5-7 بهترین رشد را دارد، اما در برابر خاک اسیدی مقاومت نشان می دهد، که می توان با افزودن آهک اصلاح کرد تا PH را به محدوده مورد نظر برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.