استفاده سربازان از کاپشن چرم کوتاه مردانه برای استتار

از بین بردن لکه کاپشن چرمی
اگر کاپشن چرم شما کثیفی خیلی آزاردهنده روی آن ندارد، این فرآیند بسیار کاربردی است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که کاپشن چرمی خود را با یک پارچه نخی پاک کنید.

می توانید با مرطوب کردن پارچه نخی در آب که با کف کردن با صابون سفید آماده کرده اید، سطح چرم را پاک کنید.

از آنجایی که ماده شوینده یک ماده شیمیایی است که به چرم آسیب می رساند، می توانید از صابون های نواری در این زمینه استفاده کنید.
چگونه کاپشن چرم را خشک کنیم؟
پس از تمیز کردن کاپشن چرم کوتاه مردانه باید آن را در دمای اتاق بگذارید تا خشک شود و این کار را در جایی انجام دهید که کاپشن چرمی در تماس مستقیم با نور خورشید نباشد.

خشک شدن آن در زیر آفتاب باعث سفت شدن و ترک خوردن چرم می شود بنابراین، کاپشن چرمی خود را در معرض نور خورشید قرار ندهید.

اگر از فرآیند خشک کردن غافل شوید، بوی سنگینی روی کاپشن چرمی شما ظاهر می شود و اغلب حتی از بین بردن این بو با عطر غیرممکن است و تکرار تمیز کردن روتین کاپشن چرمی در فواصل زمانی معین، مزیت بزرگی به شما می دهد.

به این ترتیب کاپشن چرم شما ظاهر جدید خود را برای مدت طولانی حفظ خواهد کرد و در عین حال به راحتی فرسوده نمی شود و کثیف نمی شود.

کاپشن چرم کوتاه مردانه

پولیش کاپشن چرم

روغن زیتون و ژله نفتی از جمله مواد مورد علاقه برای پولیش کاپشن چرمی هستند و این مواد بر پایه روغن نوعی منبع ویتامین برای پوست هستند.

مقدار کمی وازلین و روغن زیتون را روی یک پنبه بمالید و با احتیاط اطراف کاپشن خود را پاک کنید سپس کاپشن خود را به چوب لباسی آویزان کنید و صبر کنید تا روغن را جذب کرده و مرطوب کند.

فراموش نکنید که روغن اضافی را با کمک یک پارچه خشک پاک کنید و یکی از روش های پولیش کاپشن چرم، پاک کردن آن با شامپو بدن است.

می توانید با استفاده از ژل دوشی که در آب گرم کف کرده اید روی کاپشن چرمی خود را پاک کنید و به این ترتیب کاپشن شما ظاهری درخشان و تمیز خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.