از جمله کاهش غلظت کلرید سدیم آب‌شکن توسعه خواص آب‌شکن با استفاده

عملکرد بازار نتیجه نهایی مختلف بازار است و ساختار بازار ویژگی های سازماندهی بازار است که بر ماهیت رقابت و قیمت گذاری تأثیر می گذارد.
هم مرد و هم زن در بازاریابی خیار درختی محلی شرکت می کنند و نرخ زن و مرد در خیار گلخانه ای ورامین مختلف تفاوت های زیادی دارد.
عمده فروشان از خرده فروشان پیرتر هستند.
علاوه بر این، منابع کود باید حل یا تجزیه شوند تا خیار گلخانه ای ویهان مغذی برای گیاهان خیار در دسترس باشد، بنابراین حاصلخیزی خاک به آب، دما و تراکم خیار صادراتی گلخانه ای خاک نیز بستگی دارد.
روش‌های آبیاری مرسوم از جمله آبیاری غرقابی، آبیاری جویچه‌ای و آبیاری قطره‌ای به دلیل هزینه کم یا عملیات ساده برای مدت طولانی در کشت خیار به‌طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
با این حال، این روش‌های آبیاری آبیاری سطحی هستند و با فشار مثبت هدایت می‌شوند که ممکن است باعث کاهش راندمان مصرف آب، هدر خیار گلخانه ای درختی آب و از دست دادن مواد مغذی شود.
برای حل این مشکلات، روش آبیاری جدید مانند آبیاری با فشار منفی که آزادسازی خودکار آب را بر اساس اختلاف پتانسیل آب خاک کنترل می‌کند، باید تشویق شود.
محققان تلاش‌های زیادی بر روی فناوری‌های خیار درختی گلخانه ای و پیشرفته انجام داده‌اند، از جمله کاهش غلظت کلرید سدیم آب‌شکن، توسعه خواص آب‌شکن با استفاده از کشت باکتری‌های اسید لاکتیک، ایجاد سیستم مخزن بی‌هوازی، جلوگیری از خیار گلخانه ای ویهان گازی خیار با ریختن CO2 از نمک های تخمیر.
پس از ذخیره سازی آب نمک، نمک اضافی و ضایعات آلی باید شسته خیار خاردار یزد تا فرآیند فرآوری محصول تکمیل شود و این زباله ها منبع نگرانی جدی زیست محیطی هستند بنابراین، دفع زباله باید در خیار حل شود.
در عبادان، اکثر خرده فروشان در محدوده سنی 31 تا 40 سال بودند، در حالی که اکثر عمده فروشان در محدوده سنی 41 تا 50 سال بودند.
خیار (Cucumis sativus L.) متعلق به تیره Cucumis از خانواده خیار گلخانه ای ناگین است و از نظر اقتصادی یک سبزی میوه مهم است. سه گونه وحشی یا نیمه وحشی خیار وجود دارد:
خیار بومی هند است و احتمالاً از دامنه‌های کوه هیمالیا سرچشمه گرفته است.
 • منابع:
  1. Introductory Chapter: Studies on Cucumber
 • تبلیغات: 
  1. چاقی دانش آموزان و ربط آن به کوله پشتی
  2. اخبار جنجالی برنامه تلویزیونی
  3. همبستگی بین اضطراب امتحان بالا و لیمو ترش
  4. در بازه 6 ماهه به موفقیت مالی برسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.